قوانین و مقررات

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی «پیکوپک» و سفارش كالا از این اپلیکیشن به معنی موافقت کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های پیکوپک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و بنابراین کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های پیکوپک تغییراتی در آینده صورت گیرد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت و اپلیکیشن پیکوپک به معنی پذیرش هرگونه تغییر و بروزرسانی است.  

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در بازارگاه اپلیکیشن «پیکوپک» از منابع زیر تامین می‌شود:

۱. اطلاعاتی که توسط نمایندگی‌های کالا ارائه می‌شوند
۲. اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند
۳. اطلاعاتی که روی بسته‌بندی کالاها درج شده است

اگرچه، بازارگاه اپلیکیشن «پیکوپک» هیچ مسئوليتی در قبال صحت اطلاعات و محتوا و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت، ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

بازارگاه اپلیکیشن «پیکوپک» هيچ گونه مسئوليتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی همانند قطعی یا اختلال در اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره نمی‌پذیرد.

رعایت حریم خصوصی کاربران

بازارگاه اپلیکیشن «پیکوپک» به هیچ وجه اطلاعات منحصر به‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند. برای اطلاعات بیشتر، سیاست حفظ حریم خصوصی پیکوپک را مطالعه فرمایید.

کپی رایت

مالکیت معنوی محتويات بازارگاه اپلیکیشن «پیکوپک» شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به شرکت پیک عصر نوین تجارت مجازی، مالک بازارگاه اپلیکیشن «پیکوپک» مي باشد.خدمات و محتويات سايت و اپلیکیشن، صرفا براى استفاده شما از پیکوپک ارائه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت و هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سايتی به هيچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت و اپلیکیشن براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيک در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت و اپلیکیشن جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است مجوز کتبی از شرکت پیک عصر نوین تجارت مجازی اخذ گردد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

صحت اطلاعات کاربر

كاربران باید هنگام عضویت و هنگام تکمیل سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم‌ها را با اطلاعات صحيح و به طور كامل و دقیق تکمیل نمايند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيری و تحويل نخواهد بود.

فروش و تحویل سفارش

آرمان پیکوپک، بر سرویس دهی منظم به مشتریان خود تاکید دارد لذا چنانچه فروشندگان پیکوپک به دلايلی توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشند و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه‌ای سفارش خود را فسخ نمايد.

بازه زمانی تحویل هر سفارش، بستگی به کالاهای انتخابی و فروشندگان آن‌ها دارد، لذا زمان‌‍‌های تحویل و هزینه آن‌ها پیش از پرداخت هزینه به خریدار نمایش داده شده و خریدار مختار خواهد بود برای هر محموله از سفارش خود، زمان دلخواه را از گزینه‌های نمایش داده شده انتخاب نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت‌های ارائه شده توسط فروشندگان و تامین‌کنندگان اپلیکیشن پیکوپک محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. مسئولیت محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در هزینه کالا، با فروشنده آن است و پیکوپک از این بابت، هزینه‌ای از خریدار دریافت نخواهد کرد، تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

شرایط برگشت کالا

 مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش کالاها، بر عهده فروشندگان است، اما در صورت نیاز، هر گونه نقص و عيب فنی کالا، بايد در مدت ۲۴ ساعت پس از دريافت كالا در روزهاي کاری از طريق تلفن‌های «۲۲۳۹۸۳۱۵-۰۲۱ و ۲۲۲۰۳۶۷۰-۰۲۱» و يا از طریق پشتیبانی داخل اپلیکیشن به مركز ارتباط مشتريان اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسی و با هماهنگی فروشنده، در صورت اثبات نقص، جايگزين گردد. بديهی است پس از ۲۴ساعت بدلیل ماهیت مواد غذایی و رعایت شرایط و ضوابط بهداشتی هيچ اعتراضی پذيرفتنی نيست.

پس از پرداخت وجه کالا توسط مشتری، سفارش نهایی تلقی خواهد شد و امکان عودت وجه فقط تا قبل از ارسال کالا وجود خواهد داشت.

ضمایم قرارداد فروشندگان: کارمزد و کمیسیون‌ها